نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی تا پایان هفته اعلام می‌شود

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت گفت: نتایج اولیه چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا پایان هفته جاری و زودتر از موعد معین اعلام می‌شود.

غلامرضا حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت‌ و درمان فارس گفت: در چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از 15 هزار و 500 داوطلب ثبت نام شده،‌12 هزار و 550 نفر در جلسه امتحان شرکت کردند.آزمون دستیاری

وی افزود: کلید نهایی سوالات این آزمون از ساعت 14 روز هفتم خرداد در سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و در دسترس داوطلبان قرار دارد.

حسن زاده ادامه داد: انتخاب رشته آزمون دستیاری دوره چهلم، پس از اعلام نتایج اولیه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir آغاز می‌شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت با اشاره به تغییر زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری تخصصی پزشکی افزود: در گذشته زمان اعلام نتایج این آزمون 25 خرداد اعلام شده بود ولی با توجه به اقدامات انجام شده زودتر از این تاریخ اعلام شود.

چهلمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی 5 اردیبهشت در 27 رشته برگزار شد که حدود 2هزار و 200 نفر در این آزمون پذیرفته نهایی می‌شوند.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

قوانین نظرات:سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه مختار به رد یا تایید نظرات شما بوده، همچنین ممکن است آنها را ویرایش نماید.

نظر خود را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *